Elektronik Eşya Alanlar

Cep Telefonu, Bilgisayar, Playstation

Ümraniye İkinci El Televizyon Alanlar

Ümraniye ikinci el televizyon alanlar ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakınız. 2.el veya sıfır televizyonunuzu satmaya karar verdiniz, doğru şekilde fiyatlamak istiyor ve nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız “elektronik alanlar” yanınızda.

İkinci el bir televizyonu nasıl mı fiyatlıyoruz?

Ümraniye’de bulunan 2.el mağazamız her gün onlarca çağrı alıyor ve ürün satmak isteyen insanlara bilgi veriyor. Bilgi satın almak adına tarafımızı düşünerek değil ürün değerini belirleyerek gerçekleştiriyoruz.

Peki ikinci el televizyonu nasıl fiyatlıyoruz biraz anlatmaya çalışalım, elektronik alanlar bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri sadece bir temsilci değil değerleme konusunda uzmanlardır.

ikinci el bir ürünü fiyatlama yapmadan önce ürününün model, marka ve ekran genişliği gibi bilgileri alırız, ardından model etiketini çekmenizi isteriz. Televizyon model etiketiyle birlikte detaylı birkaç fotoğraf göndermenizin ardından televizyonu inceler hemen geri dönüş sağlayarak fiyatlarız.

Ümraniye ikinci el televizyon alanlar olarak hafta içi ve sonu fark etmeksizin fiyat alabilirsiniz. Ümraniye’nin tüm semtlerinden ikinci el televizyon satın alıyoruz.

Ümraniye’de 2.el televizyon satın aldığımız yerler

Adem Yavuz mahallesinden tutunda Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Çamlık, Cemil Meriç, Dumlupınar.

Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif.

Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Şerifali, Site, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler, Yukarı Dudullu mahallelerinin tümünden 2.el televizyon satın alıyoruz. İster siz getirin ister biz gelip alalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir